"Boží cesty jsou prý nevyzpytatelné, ty naše ne."

Ranné začátky

Projektovat jsem začal již na vysoké škole, po dokončení inženýrského studia jsem nastoupil do Mostecké společnosti Rapid Most s.r.o., kde jsem působil rok jako projektant dopravních staveb se zaměřením na místní komunikace.

V roce 2011 jsem se osamostatnil a začal kreslit jako OSVČ, první zakázky byly převážně pro Lesy ČR a později pro různá města v Ústeckém kraji.

NE2D Projekt s.r.o.

2012 jsem otevřel projekční ateliér NE2D Projekt s.r.o. který působí v projektování dopravních staveb do dnes. Projekční kancelář má za sebou přes 400 projektů z Ústeckého a Středočeského kraje. Nejvýznamnějšími partnery jsou obce Doksy, Teplice, Chomutov a Most, dále  SÚS, Lesy ČR, Reinka, CTP, kteří jsou největšími výrobci hal v ČR a několik dalších soukromých investorů. Dnes projekční ateliér zaměstnává tři projektanty a dvě administrativní pracovnice na inženýrskou činnost.

"Projektování je kreativní činnost, což ke svému životu potřebuji. S přibývajícím počtem zaměstnanců se však z projektování dopravních staveb stalo pouze managerování a tak se začala psát nová kreativní kapitola."

Architektonická činnost

2015 jsme rozšířili služby o architektonickou činnost a vizualizaci staveb. K dnešnímu dni máme za sebou přes 40 architektonických projektů, od rodinných domů, komerčních objektů, až po kulturní dům v Lounech. 

"Nejsem studovaný architekt a ani se nepovažuji být na jejich úrovni. Nicméně má práce se lidem líbí a hlavně mě baví. Ptám se na názory odborníků a stále se učím. Architektura je nejkomplexnější kreativní činnost, kterou jsem kdy dělal."