"Vstupuji pouze do projektů které mi dávají smysl a kde mohu být užitečný."

The Most Fest

2022 - Vstoupil jsem do projektu, který má za cíl založit v Mostě novou tradici, novou kulturní tradici, která by mohla naše město posunout na úroveň největších měst v České republice. Jedná se o sportovně hudební festival, který má nadregionální dosah. Dělá našemu městu reklamu po celé republice a já jsem velmi rád, že můžu být u jeho zrodu. Na starosti mám především organizaci sportovních prezentací a marketing, který jsem se díky všem projektům v minulosti naučil dělat efektivně. Více na www.themostfest.cz

N-rouška

2020 - 2021 Projekt ověnčený titulem A'design award (světová designérská soutěž). V době karantény kvůli koronaviru vznikl v rámci homeofficu projekt, který měl za cíl řešit problém s nedostatkem jednorázových roušek. Konstrukce, která je tisknutelná na 3D tiskárně používá jako ochranný prvek papírové kapesníky a je stále lidem k dizpozici k volnému stažení.

Na základě mediálního ohlasu byla podepsána dohoda o velkovýrobě N-roušky s předním českým výrobcem plastových výrobků LUKOV Plast spol. s r.o. Prodej je naplánovaný na září roku 2020 a to především do zahraničí pod názvem Tissue mask

"Projekt který vznikal mezi přebalováním a vařením našim dvěma dcerám. Tento projekt mě bavil, hodně jsem se během něho naučil, od vytváření modelů pro 3D tisk, až po certifikace zdravotnických zařízení. Jsem rád že tento projekt bude žít dále pod dohledem takto velké české společnosti." 

N-view - virtuální prohlídky pro každého

2016 - současnost  Startup, který se v České republice zasadil o rozšíření virtuálních prohlídek na realitním trhu. Za dobu svého působení  vytvořila společnost stovky virtuálních prohlídek po celé České republice. Systém vytváření prohlídek je oproti konkurenci unikátní a to především tím, že využívá speciálních sférických kamer, které zdarma zapůjčuje realitním kancelářím.

"Náš systém vytváření virtuálních prohlídek je vymyšlený tak, aby ho mohl ovládat i úplný technologický laik. Nicméně se ukázalo, že tento projekt není vhodný pro zahraniční trh a tak vznikla myšlenka na vytvoření speciální mobilní aplikace."

N-view mobile - mobile aplikace na vytváření VP

2018 - současnost  Vytváření virtuálních prohlídek za pomocí mobilního telefonu je opravdu ambiciózní projekt, který ve světě nemá obdoby. Aby něco takového mohlo vzniknout, musel se sestavit tým v čele s vývojářem, který bude schopný naprogramovat aplikaci na principu augmentové (rozšířené reality), která je stále ještě na svém vývojovém počátku.

Aplikace N-view mobile se stala vítězem kategorie "Startup s největším potencionálem roku" v soutěži Nápad roku 2019. Hlavní cenou byla cesta do technologického centra Huawei v Čínském Šen-čenu a nyní se bude ucházet o umístění v Huawei HMS app Innovation contest.

V roce 2020 vstoupil do společnosti nový investor, který přinesl mimojiné významné kontakty na realitním trhu.

"Asi největší výzva v mém životě. Mít nápad a vymyslet jak bude vše fungovat je sice důležité, ale ve finále se ukázalo, že mnohem důležitější je mít skvělý tým, bez kterého bychom se nedostali tam, kde jsme."

Jumpark -největší skok do molitanu v ČR

2011 - současnost Výstavba největšího skokanského můstku pro lyže a snowboardu byla realizována v Havrani u Mostu v areálu bývalého koupaliště. Za dobu svého působení zde bylo pořádáno nespočet akcí, koncertů a dětských dnů. Trénovala zde česká reprezantace, jelikož to byl jediný skok na trénování dvojitých salt.
Dnes píše Jumpark svou novou kapitolu a to na Matyldě v Mostě, kde se staví skok do vody pro trénování trojitých salt


"Jumpark je srdcová záležitost, do které jsme investovali hromadu peněz a času. Ale nikdy jsme nelitovali, protože mít největší skok v ČR je prostě super."

Klub freestylového lyžování

2001 - současnost  Klub s původním názvem Freestyle klub Klíny, byl založen nadšenci do zimních sportů, vybudoval několik snowparků a uspořádal nespočet závodů, postupně se začal zabývat i letními aktivitami, jako byly koncerty, nebo downhilové závody.


S postupem času se vyprofiloval v celorepublikový klub s českou reprezentací freestylového lyžování pod taktovkou Romana Dalekého, který se v roce 2014 jako trenér účastnil olympijských her v Soči s naším svěřencem Markem Skálou. 


Klub freestylového lyžování je nyní každoročním pořadatelem MČR a několika Evropských pohárů

"Bylo nám 16 let, byly jsme mladí a neklidní a tak jsme svoji energii směřovali do něčeho co nám dávalo smysl. Nešlo nám o peníze, ale o zábavu, sport a touhu něco vybudovat. Dnes pod námi jezdí nejlepší freeskieři České republiky."